168

Moja wewnętrzna cząstka…

Cześć!

Co tam u Was? Też marzycie już o wiośnie tak jak ja?

Uwielbiam wiosnę ze względu na, to że po zimie wszystko się budzi. Te kwiaty, które cudownie pachną, a nawet zwykła trawa, która zaczyna się zielenić, wprawiają mnie w cudowny nastrój. Wszystko rozkwita na nowo, a ja zamierzam również, to zrobić!!!

Przez pewien czas nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Czułam się bardzo dziwnie, nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Miałam odczucie, że czegoś mi brakuje, że jakaś moja wewnętrzna cząstka krzyczy do mnie: ,, Ania, zrób coś ze swoim życiem, nie możesz ciągle stać w miejcu, musisz wziąć sprawy w swoje ręce i ruszyć naprzód! ” I ta cząstka nie dawała mi spokoju, wiele się zastanawiałam nad sensem tego co tak naprawdę robię i czy to w ogóle ma jaką kolwiek przyszłość. Taa, może to teraz głupio brzmi, ale tak naprawdę było. Ostatnio długo zastanawiałam się co mogłoby wypełnić moją wewnętrzną pustkę. Pomyślałam i wymyśliłam. Tak! Może założę bloga? Bo czemu niby nie? Może to jest ta rzecz, której mi dotychczas brakowało. Może dzięki tym wpisom będę mogła chociaż na chwilę zapomnieć, o tych wszystkich złych rzeczach, z którymi się borykam na codzień. Zapomnieć… i wiedzieć, że zawsze nawet tudnych sytuacjach mogę do czegoś wrócić.

Chcę poczuć, że to teraz ja jestem górą i nikt, kompletnie nikt nie będzie mi dyktował warunków, bo to ja stworzyłam sobie ten ,,nowy świat” i ja w nim rządzę.

Jednak bardzo długo zastanawiałam się nad założeniem bloga. Jestem osobą bardzo skrytą, nieśmiałą, przez co nie miałam do tego odwagi. Bałam się, że jeśli ktoś znajomy dowie się o tym co robię , to się ze mnie będzie śmiać. Pomyślałam sobie o wszystkich za i przeciw i postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. ODWAGA!!! To najcenniejsza rzecz w naszym życiu. Jesteś odważny- jesteś zwyciężcą. Tym się teraz kieruje, bo to jest naprawdę ważne.

odwaga_2014-07-09_17-27-50_middle1680_0_0_1606478142motywator_51e7e6cda03ca8.84801144-600x375

Nigdy nie miałam jakiegoś stałego hobby, zainteresowania, zajęcia. Wszystko co robiłam zawsze trwało krótko. Działo się, to dlatego może, że niewiedziałam co tak naprawdę mnie interesuje. Nigdy bym nie pomyślała przedtem, że to na czym teraz mi zależy i na co poświęcam uwagę będzie związane z makijażem, paznokciami i w ogóle związane z modą.

Chciałam, aby na moim blogu pojawiały się tematy, które wypisałam powyżej. A teraz tak sobie myślę, że czasami mogłabym napisać o czymś zupełnie innym. O rzeczach, z którymi borykami się na codzień i które nas otaczają. Tematach pozytywnych, jak i negatywnych takich jak np. przyjaźń, zaufanie, nienawiść do drugiej osoby, samotność, poczucie odrębności, radość i wiele innych. Chciałabym czasami poruszyć takie tematy, gdyż są one ważne w naszym życiu.

Oczywiście nie chcę, żebyście myśleli, że nagle zmieniam tematykę swojego bloga. NIE. Tematy, które przedstawiłam powyżej są dla mnie bardzo ważne. Przypuszczam, że dla Was również i chciałabym je czasami poruszyć i po poprowadzić dyskusję z Wami, o tym wszystkim. Wiem, że wiele z Was boryka się z wieloma problemami, ja również i myślę, że razem damy radę je jakoś rozwiązać.

Na blogu będzie wiele tematów urodowych zapewniam Was, inne tematy będą się pojawiały sporadycznie. Wiem, że dotychczas nie dałam wszystkiego z siebie i nie poświęciłam wiele czasu na prowadzeniu bloga. Obiecuję, że to się poprawi i teraz dam więcej z siebie. Obiecuję.

Może Wy również mieliście taką wewnętrzną pustkę? Czegoś Wam brakowało, ale nie wiedzieliście czego? A może też chcieliście zacząć pisać nloga, ale nie macie odwagi?  Piszcie w komentarzach, lub na mój e-mail: ania.beauty98@wp.pl

A teraz się z Wami żegnam i życzę miłego dnia.

ANIA :)

4 myśli nt. „Moja wewnętrzna cząstka…”

  1. Ja też się bałam założyć bloga ale po tym co tu przeczytałam to się chyba skuszę. Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>