malowanie-rzes-jak-malowac-rzesy-i-jak-wybrac-odpowiedni-tusz_3352462

Idealne rzęsy- jak malować?

Cześć :)

Na pewno każda z Nas kobiet chciałaby, aby ich rzęsy były pięknie umalowane, aby ich wzork przyciągał innych. Niestety czasami malowanie ich nam nie wychodzi. Często zdarza się tak, że mają grudki czy są posklejane. Dzisiaj postanowiłam dać Wam kilka trików jak mieć idealne rzęsy.

Tak więc zapraszam do czytania.

PO PIERWSZE:  zapamiętaj sobie, że bez dobrego tuszu nie ma szans na IDEALNE RZĘSY! Musisz zaopatrzyć się w jakiś dobrze malujący tusz. Nie musi być on drogi, wręcz przeciwnie jeśli znajdziesz jakiś dobry, tani tusz, to możesz mi go polecić. Chodzi tutaj o to, aby tusz nie robił grudek i nie sklejał rzęs.

Kiedy już znajdziecie idealny dla siebie tusz, to czas ruszyć z kolejnymi krokami.

Ważne jest, aby rzęsy zacząć malować od nasady. Niezbędnym elementem w tym zabiegu jest to, aby przy dociśnięciu szczoteczki do rzęs posługiwać się szczoteczką delikatnie, z uwagą. Musimy uważać, aby ich nie posklejać i rozdzielić wszystkie, aby efekt był jak najbardziej naturalny. Pamiętej, że rzęsy należy tuszować bardzo uważnie. Najlepiej by było jakbyś malowała każdą z rzęs osobno, przez co wszystkie będą pięknie umalowane, pogrubione, wydłużone, a przede wszystkim nie posklejają się i będzie się wydawało, że masz ich optycznie więcej.

Kiedy pomalujesz pierwszą warstwę ważne jest, to jeśli chcesz nałożyć drugą, to zrób to od razu, przed wyschnięciem pierwszej warstwy.

Masz proste rzęsy? Achcesz uzyskać efekt podkręconych?  Weź ze starego tuszu szczoteczkę, umyj ją i wysusz. Następnie weź tą szczoteczkę i przeczesz nią rzęsy od dołu do góry. Powtórz to kilka razy. Ważne jest to, aby zrobić to zanim tusz wyschnie. Gdy zrobisz to na wyschniętej maskarze to może się ona pokruszyć. Jeśli chcesz uzyskać efekt mega podkręconych rzęs to użyj zalotki. Zrób to najlepiej przed nałożeniem tuszu. Możesz także podkręcić rzęsy dzięki łyżeczce. Gdy nałożysz już maskarę, to musisz przynknąć powiekę, następnie połóż na niej łyżeczkę tak , aby brzeg znajdował się u nasady rzęs. Potem dociśnij na chwilę łyżeczkę do powieki.

Dobrym sposobem na pomalowanie dolnych rzęs jest użycie pędzelka do ust. Musisz zamoczyć pędzelek do ust  tubce od maskary. Nastęnie po prostu maluj nim rzęsy. Powtórz ten zabieg kilka krotnie. Proces ten zmniejszy ryzyko sklejenia rzęs.

Chcesz, aby twoje rzęsy były wydłużone? Możesz, to zrobić za pomocą pudru. Przyprósz nim rzęsy przed nałożeniem tuszu. Następnie pomaluj je. Możesz je też wydłużyć przez nałożenie maskary na początku na same końcówki. Nastęnie po wyschnięciu wytuszuj sobie wszystkie rzęsy.

To już wszystkie moje triki na idealnie pomalowane rzęsy. A wy? Macie jakieś triki na idealne rzęsy?  Jeśli macie to piszcie.

Macie może do mnie jakieś pytania? To piszcie w komentarzach lub bezpośrednio na moją pocztę. Obserwujcie również mojego twitter’a, bo na nim będę Was informowała o nowych wpisach na blogu.

E- mail: ania.beauty98@wp.pl

Twitter: https://mobile.twitter.com/aniabeautyblog

Będzie mi niezmiernie miło jeśli po przeczytaniu zostawisz tutaj po sobie jakiś ślad.

Teraz się z Wami żegnam i zapraszam na kolejny wpis.

Pozdrawiam

ANIA ♥

2 myśli nt. „Idealne rzęsy- jak malować?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>